"Хоч основна мета наших виїздів на територію Парку зараз є організація та проведення еко-акцій, не можу не зупинитися і не сфотографувати ту красу – чим цінний Дністровський регіональний ландшафтний парк. Еко-стежка до водспаду Дівочі Сльози і ВЕСНА", – написав директор комунального підприємства Михайло Ковтун‎.

Довідково:

Регіональний ландшафтний парк «Дністровський» — об’єкт природно-заповідного фонду України, регіональний ландшафтний парк. Розташований у межах Тлумацького та Городенківського районів Івано-Франківської області.

Площа 19656,0 га. Створений у 1993 році.

Територія ландшафтного парку простягається порівняно вузькою смугою вздовж правого берега річки Дністер. Під охороною — мальовничі ландшафти в районі Дністровський каньйону з цікавими об’єктами природи (скелі, водоспади, ліси, пагорби з рідкісною степовою рослинністю), а також пам’ятки історії та архітектури.

На території парку розташовані:

Пам’ятки природи: «Неопалима купина» (0,5 га, ростуть рідкісні степові види айстр), «Папороть-листовик» (0,5 га, на великому камені росте реліктовий вид папороті). Заповідні урочища: «Крива» і «Громовий міст». Раковецький замок. Чернелицький замок. Буківнянське городище (село Буківна). Пам’ятки археології в селі Незвисько. Водоспад Дівочі сльози

  •  

Світлина від Михайла Ковтуна.

 

Світлина від Михайла Ковтуна.

Світлина від Михайла Ковтуна.

Світлина від Михайла Ковтуна.